07
نوامبر

چگونه پست خود را در اینستا به ویترین ببریم؟

یکی از بهترین راهکارها برای دیده شدن در اینستاگرام؛ صفحه اکسپلور میباشد. اگر به دنبال یک روش تبلیغاتی رایگان هستیم تا بتوانیم پست های خود را به تعداد زیادی از افراد نمایش داده و از قرار گرفتن پست در اکسپلور اینستاگرام ورودی بگیریم؛ باید بدانیم چگونه پست خود را در اینستا به ویترین ببریم؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا تکنیک های جهانی کردن پست های خود را بیاموزید.

چگونه پست خود را در اینستا به ویترین ببریم

چرا پستام اکسپلور نمیره؟

این سوالیست که شاید بارها در طول فعالیت خود در اینستاگرام از خود پرسیده اید و جوابی برای آن پیدا نکردید. قبل از پاسخ به این سوال باید بدانید چه پست هایی در اکسپلور اینستاگرام نمایش داده میشود؟ صفحه ویترین اینستاگرام شامل پست هایی از کاربران  لایک شده میباشد که شما آنها را دنبال میکنید. اینستاگرام الگوریتم خود را بگونه ای طراحی کرده است که به علاقه مندی های کاربر توجه کرده و براساس همان اکسپلوری که در پیج شما نمایش داده میشود، با فرد دیگر متفاوت خواهد بود. پس کار بسیار مهم اینست که شما جامعه ی مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کرده و به درستی نیازها و علاقه مندی هایشان را ارزیابی کنید و سپس پست های خود را مطابق با نیازشان تولید محتوا کنید.

چطور بفهمم پستم در اکسپلور قرار دارد؟

افزایش تعداد بازدیدها، لایک ها و کامنت هایی که برای پست های شما درج میشود؛ اولین و راحتترین راهی است که میتوانید متوجه شوید پست شما در ویترین اینستاگرام قرار گرفته است.

راهکارهای طلایی قرار گرفتن پست در اکسپلور اینستاگرام

 • آنالیز دقیق جامعه ی مخاطبین
 • انتخاب هشتگ های محبوب
 • تعامل با پیج های هم موضوع
 • ایجاد ارتباط با دنبال کنندگان
 • برگزاری مسابقه
 • کپشن های تشویق کننده
 • تعیین زمان مناسب انتشار محتوا
 • استفاده از اینفلوئنسرها
 • قرار دادن بنر تبلیغاتی پیج در سایت فروشگاه اینترنتی
 • تشویق مخاطبین به روشن کردن اعلان اینستاگرام
 • استفاده از تگ لوکیشن
 • واقعی بودن
 • پرهیز از قرار دادن پست های زیاد
 • کپشن نویسی حرفه ای در پیج

قرار گرفتن در ویترین اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

اهمیت زمان انتشار پست برای الگوریتم های اینستاگرام بسیار بالا میباشد و اگر شما بهترین زمان انتشار پست را پیدا کنید، شانس بیشتری برای قرار گرفتن در ویترین اینستاگرام میتوانید داشته باشید.  برای اینکار لازم است شما با استفاده از ابزارهای تحلیل اینستاگرام ؛ زمانی را که کاربران بیشتری برای دیدن پست های شما اختصاص میدهند پیدا کنید، همچنین با بررسی پیج های موفق در حوزه کسب و کار خود و برنامه ریزی انتشار محتوایشان میتوانید به این موضوع دست یابید.

افزایش تعداد لایک و کامنت با قرار گرفتن در ویترین اینستاگرام

وقتی شما در اکسپلور اینستاگرام قرار گرفته باشید؛ تعداد فالور های پیج افزایش یافته و کامنت و لایک بیشتری دریافت میکنید. البته شما میتوانید با مطالعه ی مقاله ” 6 راهکار طلایی برای افزایش کامنت اینستاگرام ” راهکارهای بیشتری برای افزایش تعداد کامنت در اینستاگرام یاد گرفته و اجرا کنید.

شادوبن اینستاگرام چیست و چگونه از آن خارج شویم؟

اگر متوجه افت در اینستاگرام شدید و تعداد لایک های شما کاهش یافته بود و هشتگ هایتان دیگر کار نمیکرد احتمال این وجود دارد که پیج شما شدوبن  شده باشد. وقتی شما در اینستاگرام شدوبن  شوید؛ خودتان متوجه نمیشوید و برای پیج هایی اتفاق میافتد که کاری برخلاف قوانین اینستاگرام انجام داده اند. در اینصورت محتوای شما برای کسانی که شما را فالو نداشته نمایش داده نمیشود و شانس خود را برای قرار گرفتن در ویترین اینستاگرام از دست میدهید!!!

آموزش اینستاگرام

از کجا بفهمم شدوبن  شده ام؟

برای این موضوع کافیست شما چک کنید که آیا پست‌های شما از طریق سرچ هشتگ به نمایش داده می‌شود یا خیر؟برای این کار، پست جدیدی در اینستاگرام با دو یا سه هشتگ غیر معروف در کپشن، و چند هشتگ غیر معروف در کامنت اول بگذارید. سپس چک کنید که آیا پست‌های شما برای اکانت هایی که شما را فالو نکرده‌اند از طریق هشتگ نمایش داده می‌شود یا نه.  حال برای انکه از شادوبن شدن جلوگیری کنید لازم است موارد زیر را رعایت کنید:

۱. از هشتگ‌های ممنوعه و منقضی استفاده نکنید.
۲. از برنامه‌ها و نرم‌افزارهای فالو اتوماتیک یا خرید فالوئر استفاده نکنید.
۳. از انجام فعالیت‌های زیاد در اینستاگرام خود اجتناب کنید.
۴. به استفاده از هشتگ‌های تکراری پایان دهید.
۵. مطمئن شوید از طرف کاربران ریپورت نشده‌اید.

اگر در اینستاگرام فروش ندارید و نمیدانید دلیل آن چیست و به دنبال راهکارهایی برای خارج شدن از این وضعیت هستید، پیشنهاد میکنیم مقاله ” چرا در اینستاگرام فروش ندارم؟ ” را بخوانید.

شادوبن شدن اینستاگرام

اهمیت محتوای خوب برای قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام

خلق محتوای خوب در اینستاگرام ، تاثیر مناسبی درقرار گرفتن پست در اکسپلور اینستاگرام خواهد داشت.  راز یک محتوای خوب ارزش است و برای رسیدن به یک محتوای ارزشمند باید شنونده خوبی باشید و بعد از اینکه فهمیدید مردم به دنبال چه چیزی هستند سعی کنید محتوایی ایجاد کنید که اصالت داشته باشد. به این فکر باشید که محتوای خود را کاربردی کنید نه صرفا محتوایی که تنها اطلاعاتی تئوری ارائه می‌دهد. برای محتوایی که آماده کردید حتما یک عنوان خوب بنویسید چون عنوان خوب باعث ایجاد علاقه و اشتیاق به خواندن مطلب یا بازدید از ویدئویی که آماده کرده‌اید می‌شود. البته باید بدانید که برای تولید محتوای خوب نیاز به تمرین و آزمون و خطای زیادی است تا بتوانید سلیقه مخاطبانتان را پیدا کنید و بر اساس آن محتوای بعدی را آماده کنید. برای این‌ که بتوانید راه سریع‌تری را برای تولید محتوای خوب در اینستاگرام پیدا کنید می‌توانید از تجربه افرادی که سابقه تولید حرفه‌ای محتوا در اینستاگرام را دارند استفاده کنید. تیم استودیو هشت و چار بعنوان یک مجموعه حرفه ای در زمینه سوشیال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ و  شبکه های اجتماعی درکنار شما عزیزان است. همین حالا با ما تماس بگیرید.