ساخت مستند ، تیزر تبلیغاتی و فیلم کوتاه

ساخت مستند

مستند یک سینمای غیر تجاری است که با تمرکز بر روی مسائلی که دغدغه های اجتماعی میباشد، بعنوان ابزار خوبی برای فرهنگ سازی معرفی میشود. در ساخت مستند بدلیل انکه فارغ از حواشی و پیچیدگی های سینماست ، سینمایی مستقل شکل گرفته و سینمای سالم نیز نامیده میشود. وجه تمایز فیلم های تجاری با مستند اینست که در فیلم های داستانی یک قصه برای بیننده به تصویر کشیده میشود اما در ساخت مستند میبایست مستند ساز به تشریح و توصیف یک موضوع بپردازد. همچنین مستندساز به نسبت کارگردان فیلم سینمایی باید از آزادی بیشتری در توصیف فیلم برخوردار باشد.

اهمیت ساخت مستند

اهمیت ساخت فیلم مستند از انجاست که بعنوان یک رسانه ی پویا جهان بینی واضح و روشنی در عرصه های مختلف ارائه کرده و میتواند اثرگذار باشد. در ساخت فیلم مستند انچه بسیار اهمیت دارد استفاده از پیشرفته ترین ابزارها و دوربین های فیلم برداری و ضبط مستند است که میتواند به افزایش سطح کیفی مستند منجر گردد.

ساخت مستند

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

یکی از روش های بسیار موثر در تبلیغات ، ساخت تیزر تبلیغاتی میباشد. در این روش شما به معرفی خدمات و محصولات خود پرداخته و به صورت ویژه و جذاب آنها را به نمایش میگذارید. انچه که کمک میکند تا یک تیزر تبلیغاتی موفق واقع شود، صرفا ساخت تیزر نمیباشد. بلکه لازم است قبل از اقدام به ساخت چند مورد را مدنظر قرار دهید:

1. از چه بسترهای تبلیغاتی برای ارائه محصولات / خدمات میخواهید استفاده کنید؟

2. در حیطه ی کاری شما چه نوع تیزری میتواند اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطب داشته باشد؟

3. برای نمایش تیزر از چه بسترهای نمایشی میخواهید استفاده کنید؟ ( پخش تیزر در تلویزیون، شبکه های اجتماعی ، نمایشگاه و … )

 

ساخت تیزر تبلیغاتی
همچنین نکته بسیار مهمی که وجود دارد اینست که هدف از تبلیغ چیست و شما میخواهید در قالب یک تیزر تبلیغاتی چه پیامی را به مخاطب القا کنید. این موضوع کمک میکند تا جامعه ی مخاطبین خود را شناسایی کرده و براساس آن نوع تبلیغ را تعیین کنیم. در نظر گرفتن تمامی پارامترهای بالا کمک میکند تا یک تیزر تبلیغاتی اثرگذار ایجاد شده و ارائه گردد. تیم استودیو هشت و چار در کنار شماست تا بتوانید به خوبی از عهده ی این مسائل بربیایید.

انواع تیزر تبلیغاتی

  • فیلم صنعتی
  • مستند شهری
  • تیزر تلویزیونی
  • تیزر شبکه های اجتماعی

همین حالا با ما تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان این حوزه ، اطلاعات کافی در مورد تیزر تبلیغاتی را دریافت نموده و با بهترین قیمت و کیفیت ، اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی نمایید.

 

نمونه کارهای استودیو هشت و چار

همچنین بخوانید:

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ایده برای ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی رایگان

قیمت تیزر تبلیغاتی