طراحی سایت بیمه

قالب آماده سایت بیمه
14
نوامبر

طراحی سایت بیمه

دیگر زمان آن رسیده تحولی به کسب و کار بیمه ی خود بدهید و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید. شاید از خودتان بپرسید طراحی و اجرای سایت بیمه چه کمکی به شما میکند وقتی میتوانید به شیوه ی سنتی کسب و کار خود را اداره کنید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا پیشنهادات شگفت انگیزی را ارائه دهیم.

طراحی سایت بیمه

مزایای وبسایت بیمه

امروزه مردم ترجیح میدهند در کمترین زمان ممکن کارهای روزمره ی خود را انجام دهند و خدمات آنلاین خود را دریافت کنند. شما اگر بصورت محلی کار کنید، نهایت در سطح منطقه ی خود مشتریان تان را دریافت میکنید. اما اگر خدمات خود را بصورت اینترنتی ارائه کنید، میتوانید به جذب مشتریان بیشتر بپردازید.

همچنین شما میتوانید با ساخت سایت بیمه ؛ به افزایش اعتبار و برندسازی شرکت بیمه ی خود بپردازید. برند نقش مهمی در پیشرفت شما در آینده خواهد داشت و از ملزومات اولیه ی هر بیمه ، سایت میباشد.

ارائه خدمات آنلاین بیمهیکی دیگر از امکانات فوق العاده طراحی سایت؛ ارائه خدمات بصورت 24 ساعته میباشد. شاید هیچ کسب و کاری به اندازه شرکت بیمه ، اهمیت این موضوع را برای کاربران خود درک نکرده باشد. مردم دوست دارند بصورت آنی اینکار را انجام دهند و با خیال آسوده به مسافرت بروند.

مشاوره تخصصی : شما میتوانید بصورت آنلاین و تخصصی به مشتریان خود مشاوره ارائه کرده و بصورت رایگان یا غیر رایگان خدمات ارائه کنید. این موضوع میتواند شما را از رقبا متمایز کند.

اتوماتیک شدن سیستم بیمه ای ، ارتباط پیامی با مشتریان ؛ درج اطلاعات تماس با ما و درباره ی ما؛ وبلاگ و … طراحی سایت بیمه میباشد.

قیمت طراحی سایت بیمه با وردپرس

مدت زمانی طراحی سایت بیمه چقدر است؟

یک وبسایت بیمه باتوجه به امکاناتی که شما برای آن در نظر میگیرید؛ مدت زمان متفاوتی برای طراحی میتواند داشته باشد. میانگین این زمان بین 2 هفته تا 1 ماه با طراحی سایت وردپرسی میباشد. شما میتوانید یک وبسایت ایمن؛ حرفه ای و زیبا با امکانات فوق العاده ای را طراحی کنید.

انواع مدل سایت بیمه ای

  • بیمه مسافرتی
  • بیمه آتش سوزی
  • بیمه عمر و بازنشستگی
  • بیمه اتوموبیل

طراحی سایت ارزان و حرفه ای بیمه استودیو هشت و چار پس از طراحی و تحویل پروژه تا چه زمان از سایت شما پشتیبانی میکند؟

تیم طراحان استودیو هشت و چار ، تا یکسال بصورت رایگان پشتیبانی فنی از طراحی سایت ارائه میدهد و شما میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل فنی از تیم پشتیبانی خدمات خوبی را دریافت کنید. شما میتوانید در صورت رضایت از پشتیبانی مجدد تمدید کنید.

نمونه کار طراحی سایت

آینده سازان

 

الوترخیص

 

الوثبت

شرکت طراحی سایت بیمه

استدیو هشت و چار در زمینه طراحی انواع وبسایت شرکتی ، فروشگاهی و سایر خدمات در تهران فعالیت داشته و شما میتوانید برای سفارش سایت در تهران یا شهرستان از خدمات بی نظیر این شرکت بهره مند شوید. اگر برای ساخت سایت مردد هستید و نیاز به مشاوره دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. همچنین دیگر خدمات طراحی لوگو ، عکاسی مد ، عکاسی تبلیغاتی و … نیز در استدیو هشت و چار انجام میگردد.

چرا استدیو هشت و چار؟

انتخاب شرکت طراحی سایت با نمونه کار حرفه ای و تعرفه مناسب ، کار بسیار مهمی است. چراکه وبسایت شما بعنوان بخشی از هویت برند شماست و ما در کنار شماییم تا به بهترین شکل برند خود را معرفی کنید. اعتماد شما، سرمایه ی ماست.
تیم طراحان استدیو هشت و چار با استفاده از دانش خود و شناخت اهداف کسب و کار شما، سعی دارد به بهترین شکل خدمات طراحی سایت و سئو سایت شما را عرضه کرده و بعنوان واسطه میان کسب و کارها و دنیای دیجیتال مارکتینگ به خوبی عمل کند.
همین حالا با ما تماس بگیرید و برای یک تغییر شگفت آور آماده شوید.

0 دیدگاه

یک پاسخ بگذارید