طراحی سایت در غرب تهران
11
جولای

طراحی سایت در غرب تهران

از شرکت های طراحی سایت در غرب تهران می توان به استودیو هشت و چار اشاره کرد که با سابقه ی درخشان خود در طراحی سایت و تولید محتوای حرفه ای می تواند پاسخگوی نیاز شما صاحبان کسب و کار اینترنتی باشد. برای داشتن یک سایت حرفه ای و وارد شدن به بازار رقابت باید وب سایت شما دارای محتوایی واقعی و پر مفهوم باشد و همچنین باید از سئو خوبی برخوردار باشد. مخاطب ما در این مقاله شما صاحبان مشاغل آنلاین می باشید که می خواهید با داشتن سایتی قوی از رقبای خود در این زمینه پیشی بگیرید. برای برخورداری از سایتی جرفه ای می توانید از استودیو هشت و چار کمک بگیرید که متخصص در امر طراحی سایت در غرب تهران و نقاط دیگر ایران می باشد. در ادامه با ما همراه باشید

طراحی سایت در غرب تهران

از آنجایی که غرب تهران یکی از قطب های اصلی تجارت در شهر تهران محسوب می گردد و بسیاری از کسب و کار ها در آنجا مشغول به فعالیت هستند پس باید برای پیشی گرفتن از رقبا سایتی حرفه ای برای فروش آنلاین و پاسخگویی به نیاز مشتریان داشته باشیم. با توجه به اوضاع امروز جامعه و اینترنتی شدن بسیاری از خرید ها در شرایطی مانند کرونا استفاده از فضای مجازی به شدت رواج پیدا کرده است که با توجه به افزایش کسب و کار های آنلاین باید سایتی را طراحی کنید که محتوایی درجه یک داشته باشد تا افراد را به موضوع کسب و کار شما علاقمند کند. پس نتیجه ای کلی که تا اینجا گرفته می شود اهمیت داشتن فعالیت در فضای مجازی با توجه به شرایط روز جامعه است.

ویژگی های طراحی سایت

انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در عرصه تنگاتنگ رقابت

در ابتدا باید گفت که انتخاب یک شرکت طراحی سایت با تجربه از مشکلاتی است که بسیاری از صاحبان مشاغل به آن برخورد می کنند. برای شروع باید گفت که با توجه به موقعیت مکانی محل کار خود شرکتی را در نظر بگیرید که به محدوده شما نزدیک باشد تا ارتباط با آن راحت تر صورت گیرد. برای کسانی که در حوزه غرب تهران فعالیت می کنند پیشنهاد ما شرکت هایی مانند استودیو هشت و چار هستند که مسئول طراحی سایت در غرب تهران می باشند.

چگونه طراحی سایت کنیم

رعایت چه نکاتی در طراحی سایت مهم است؟

رعایت کلی اصول طراحی سایت باعث بهبود عملکرد سایت می گردد پس باید با آنها آشنا باشید تا متوجه شوید که آیا سایت شما از آنها برخوردار می باشد یا خیر.

1.چیزی که در ابتدا توجه کاربر را به خود جذب می کند جلوه بصری سایت می باشد. پس باید اصول استفاده از رنگ و ترکیب رنگ ها را در سایت اعمال کنیم. انتخاب رنگ همچنین به محتوایی که در سایت ارائه می دهیم مربوط است مثلا اگر محتوا علمی است خوب باید از رنگ بندی ساده استفاده کرد و یا اگر سایت برای فروش کالا و خدماتی تهیه شده باید از رنگ های متضاد برای جلب توجه کاربر استفاده کنیم.

2. می توان گفت حجم زیادی از محتوایی که می خواهیم ارائه کنیم از طریق نوشتار انتقال پیدا می کند. پس توجه به سایز و نوع فونت نوشتار بسیار اهمیت دارد یعنی یک متن با نوشتار مناسب میزان خوانایی، دسترسی و کاربردپذیری را در یک سایت برای کاربر افزایش می دهد. برای طراحی سایت در غرب تهران و نقاط دیگر باید فونتی را در نظر بگیریم که در تمامی مرورگر ها به درستی نمایش داده شود.

3. استفاده از تصاویر با کیفیت و خلاقانه نیز برای طراحی گرافیکی سایت حائز اهمیت می باشد. چرا که تصاویر ظاهری مناسب را برای سایت ایجاد کرده و هرچقدر که کیفیت آنها بالا تر باشد خوب قطعا سایت از نظر کاربر دارای مقبولیت بیشتری می باشد.

4. حتما در سایت خود قسمتی را برای اطلاعات شرکت خود قرار دهید. قکر کنید شما خود یک کاربر هستید و پس از بازدید از یک سایت حال قصد خرید کالا یا خدمت آن را دارید اگر هیچ گونه راه ارتباطی برای شما وجود نداشته باشد یا اینکه دسترسی به آن دشوار باشد خوب قطعا از تصمیم خود پشیمان خواهید شد.

5. نکته ی کلیدی مهم که در انتها به شما می گوییم مربوط به سرعت سایت است. که البته سرعت سایت بستگی به انتخاب یک هاست مناسب و استفاده از شبکه های توزیع محتوا یا CDN می باشد و در نهایت باید مطالب مربوط به برنامه نویسی را به درستی رعایت کنید. اگر سایت دارای سرعت بالایی نباشد می توان گفت که هر چقدر مطالب شما مفید و کاربردی باشد اما برای کاربر دیگر مهم جلوه نمی کند.

طراحی سایت ارزان در تهران

طراحی سایت در غرب تهران توسط استودیو هشت و چار

از خدماتی که شرکت ما سال هاست بر روی آن فعالیت می کند طراحی سایتی با کیفیت و قیمتی ارزان است تا هم نیاز مشتری را رفع کند و هم بتواند با هزینه ای پایین برای مشتری خدمتی را به ارمغان آورد. البته که ما علاوه به طراحی سایت در تهران پشتیبانی از آن را نیز تا 6 ماه به صورت رایگان برای شما انجام می دهیم. از دیگر خدمات شرکت ما: دیجیتال مارکیتینگ، موشن گرافی، ساخت تیزر تبلیغاتی با مشاغل مختلف، عکاسی و… می باشد. برای ارتباط با شرکت ما و اطلاع از قیمت می توانید با کلیک بر استودیو هشت و چار از طریق سایت با همکاران ما تماس حاصل نمایید.