طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی یکی از نیازهای اساسی و همیشگی مشتریانی است که دغدغه آن را دارند تا تصویری مانا، مفهومی ، با هارمونی مناسب در ذهن مشتریان خود ثبت کنند. ازین رو استودیو هشت و چار بعنوان یک آژانس تبلیغاتی ارائه دهنده خدمات گرافیکی و دیجیتالی به این فکر افتاد تا بتواند خدمات ارائه شده به مشتریان را افزایش داده تا بتوانند بصورت حرفه ای، همه خدمات مربوط به سازمان یا حرفه ی خود را دریافت نمایند. شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان واحد گرافیک استودیو هشت و چار تماس گرفته و قبل از ثبت سفارش طراحی گرافیک ، مشاوره شوید.

استودیو هشت و چار با ارائه خدمات گرافیکی در زمینه های زیر در کنار شما عزیزان است:

1.طراحی پوستر

2.طراحی لوگو

3.طراحی ست اداری

4.اینفوگرافی

4.طراحی بست بندی

5. طراحی کارت ویزیت

 

طراحی گرافیکی

برای سفارش طراحی گرافیک ابتدا میبایست از طریق مشاوره با کارشناسان ، نوع محصول مدنظر خود را تعیین کرده و سپس همکاران ما اقدام به براورد هزینه و تعیین قیمت انواع طراحی گرافیک مدنظرتان میکنند. بعد از تایید طرح اولیه توسط تیم حرفه ای گرافیست استودیو هشت و چار زده شده و به مشتری ارائه میشود. بعد از رفع ایرادهای مدنظر از سوی مشتری مجدد طرح ثانویه ایجاد شده و به تایید نهایی میرسد.

قیمت طراحی گرافیک

استودیو هشت و چار بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات گرافیکی و دیجیتالی، تمامی سعی خود را دارد تا با ارائه همه خدماتی که مشتریان نیاز دارند کاری یکپارچه و واحد را به مشتری ارائه کند تا شما بتوانید بدون نیاز به همکاری با شرکت های متفرقه از بهترین و حرفه ای ترین خدمات با قیمت مناسب بهره مند شوید.

قیمت طراحی گرافیکنحوه ی محاسبه هزینه ها در استودیو هشت و چار متناسب با نوع و میزان زمانی که برای طراحی گرافیکی گذاشته تعیین میشود و نیاز است با تماس از طریق شماره های اعلام شده این موضوع را دقیقتر پیگیری کنید.

نمونه کارهای طراحی گرافیک

در این قسمت شما میتوانید از تعدادی از نمونه کارهای طراحی گرافیک استودیو هشت و چار دیدن کرده و قبل از سفارش خدمات طراحی گرافیک ، با انواع انها که در این شرکت کار شده است اشنا شوید:

پوستر دندان های شیری
پوستر فیلم کوتاه کفش
پوستر آیات رویش
پوستر آستان کرامت
پوستر حسن باقری