عکاسی

عکاسی بعنوان یک شاخه ی هنری که اولین بار در سال 1830 میلادی ظهور کرد و بعد از ده سال به صورت قدرتمندتر و کاربردی تر وجود داشت، امروزه به صورت بسیار گسترده در دنیا وجود دارد و کمتر حوزه ای است که نیازی به عکاسی نداشته باشد.

چرا به عکاسی نیاز داریم؟

عکاسی ابزار بصری بسیار قوی برای انتقال مفاهیم به مخاطب میباشد و اگر امیخته با هنر، خلاقیت و اصول حرفه ای عکاسی باشد میتواند اثرگذارتر از متن هم عمل کند. چراکه افراد زیادی هستند که برای مطالعه ی متن حوصله ی زیادی به خرج نداده و ترجیح میدهند مفاهیم را بصورت تصویری دریافت کنند. همچنین عکاسی از جذابیت های بسیار زیادی برخوردار است که میتواند مکمل خوبی در کنار متون باشد.

عکاسی

ویژگی های یک عکس خوب

حال که به اهمیت عکاسی پی برده اید و تصمیم گرفته اید خودتان عکاسی کنید یا از گروه عکاسان حرفه ای برای عکس برداری استفاده کنید؛ ضروریست که با ویژگی های یک عکس خوب آشنا شده و مطلع باشید. از جمله خصوصیات عکس حرفه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نورپردازی مناسب
  • زمانبندی درست
  • ترکیب بندی
  • فوکوس استاندارد
  • الهام بخشی مناسب
  • و …

هر یک از موارد ذکر شده در بالا نیازمند بهره مندی از تخصص ، هنر ، خلاقیت است که نتیجه ی همبستگی آنها خلق یک اثر ماندگار و موثر خواهد بود.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

یکی از شاخه های پرطرفدار عکاسی ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است که ابزار بسیار قدرتمندی برای افزایش فروش میباشد. همچنین با گسترش فروش اینترنتی در شبکه های اجتماعی نیاز به عکاسی تبلیغاتی گسترش پیدا کرده است.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی چراکه یکی از پارامترهای اعتماد سازی برای مشتری، عکس حرفه ای، شفاف و زیبا از محصول است که کمک میکند تا کاربر به مشتری تبدیل شود. پس شما میتوانید برای بیلبوردها، وبسایت فروشگاهی، صفحه اینستاگرام و … از عکاسی تبلیغاتی و صنعتی استفاده کنید و محصولات و خدمات خود را به عرصه نمایش بگذارید.

عکاسی عروس و داماد

عکس لاکچری و عاشقانه از عروس و داماد با ژست های عاشقانه ، اسپرت ، سرمجلسی و … یکی دیگر از شاخه های عکاسی عروس و داماد است که به دلیل حساسیتی که دارد باید توسط تیم حرفه ای انجام شده و ماحصل خوبی را از این شب خاص برای عروس و داماد به یادگار بگذارد. ترفندهای عکاسی از عروس و داماد متفاوت است و باید توسط عکاسان حرفه ای خانم و آقا انجام گیرد.

عکاسی عروس و داماد

عکاسی بارداری

شاید شما هم بخواهید از دوران بارداری خود که بسیار خاص میباشد ، عکس هایی را به یادگار بگذارید تا خاطرات خوش اینروزها را همیشه به یاد داشته و به فرزندتان نشان دهید. عکاسی بارداری در فضای باز، عکاسی بارداری با لباس ، عکاسی بارداری در آتلیه و … همه از انواع مختلف عکاسی بارداری است که یک عکاس خوش ذوق و باسلیقه میتواند اوج خلاقیت و هنر خود را در آن بکار گرفته و بهترین تصویر از روزهای خوش شما را بجای بگذارد.

عکاسی بارداری

عکاسی مستند

این شاخه از عکاسی شامل عکاسی مستند خبری ، عکاسی مستند خیابانی، اجتماعی ، هنری و …. میشود که بعنوان یک سفیر میتواند بازدهی مناسبی از شرایط جامعه و دیدگاه های مردم انتقال داده و بسیار اثرگذار واقع گردد. این عکاسی استانداردها و اصول خاص خود را داشته و میتواند در طول تاریخ ماندگار شود.

عکاسی مستند

شما میتوانید برای دریافت خدمات عکاسی در انواع مختلف از طریق وبسایت استودیو هشت و چار اقدام کرده و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بهترین تعرفه عکاسی، تیم مورد نظر با سبک عکاسی را برای شما اعزام کرده و خدمات ویژه دریافت کنید.

آیا هنوز برای دریافت خدمات عکاسی مرددید؟ با ما تماس بگیرید شماره تماس : 02165829724