چرا به سایت نیاز داریم
01
مه

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

پرسش بسیاری از کسب و کار های امروزی که چرا ما به طراحی سایت نیاز داریم موضوع مقاله ما است. خوب تا حدودی هم حق دارند زیرا زمانیکه فروش حضوری دارند چه نیازی به طراحی سایت و هزینه برای آن است اما خوب باید گفت با توجه به پیشرفت های کنونی و بالا رفتن حجم فعالیت های مردم زمان کافی برای خرید حضوری نداشته و همه به سمت خرید اینترنتی رفته اند پس برای داشتن درآمدی خوب باید سایتی داشته باشید که پاسخگو نیاز مردم باشد. در این مطلب ابتدا تعریف و سپس فواید داشتن سایت را ارائه می دهیم.

 

چه کسانی به وب سایت نیاز دارند

سایت چیست؟

سایت مجموعه ای از صفحاتی است که دارای اطلاعات مربوط به هم هستند و آنها را در اختیار بیننده قرار می دهد. یک سایت خوب علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم می کند. سایت امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را در اختیار ما قرار میدهد. داشتن سایت برای سازمان مربوطه مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی است اما با مزایای بهتر چرا که کاتالوگ ها فقط شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات اند اما سایت دارای  تصاویر، متون، فیلم، فایل صوتی و انیمیشن است. البته که انتشار کاتالوگ نیاز به صرف هزینه بالا دارد ولی طراحی سایت و نگهداری آن هزینه ای بسیار پایین دارد.

 

چگونه طراحی سایت کنیم

فواید داشتن سایت

1. در دسترس بودن

سایت ها در هر زمان از روز فعال بوده و همواره محصولات و خدمات را ارائه می کنند و مشتریان و کاربران می توانند اطلاعات مورد نظر خود را در هر ساعت از شبانه روز بدست آورند.

2. کاهش هزینه ها

شما به عنوان یک سازمان علاوه بر تلفن، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود نیاز دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما بدون نیاز به قبض آب، برق، مالیات، هزینه اجاره و رهن و… همیشه پا برجاست.

3. بازاریابی قوی

سایت یک بازاریاب 24 ساعته است و دارای موتور های جستجو است مانند گوگل، یاهو، و…. بدون هزینه برای شما کار می کند.

شرکت طراحی سایت

4. تبلیغات اثر گذار

هر بار که محصولات شما ارتقا داشته باشد هزینه گزافی باید برای چاپ مجدد بروشور ها و اطلاع رسانی به مشتری قدیمی شود. در صورتیکه هزینه بروزرسانی سایت بسیار پایین تر از هزینه چاپ است. امروزه بیشتر مردم جهان از اینترنت استفاده می کنند پس تبلیغ شما در سایت هم اثر بیشتری دارد و هم هزینه کمتری نسبت به تبلیغ در رسانه های عمومی مثل رادیو و تلویزیون دارد. البته که باید حضور خود را دائما یادآوری کنید. تا اینجا باید با بخشی از فواید وب سایت آشنا شده باشید و پاسخی مناسب برای سوال خود  که چرا به طراحی سایت نیاز داریم رسیده باشید.

5. بدست آوردن درآمد از طریق داشتن سایت

امروزه در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و بخش عظیمی از درآمد خود را از طریق مشتریان آنلاین بدست می آورند.

6. یکی دیگر از پاسخ ها به این  پرسش که چرا به طراحی سایت نیاز داریم ارتباط نامحدود با مردم از محدوده جغرافیای است

برای فعالیت در خارج از مرز های جغرافیایی داشتن یک سایت چند زبانه می تواند تجارت شما را گسترش داده بدون نیاز وجود داشتن فیزیکی شما در مکان دیگر.

انجام طراحی سایت

طراحی سایت

ما برای پاسخ به پرسش شما که چرا به طراحی سایت نیاز داریم مواردی را به طور خلاصه در اختیارتان گذاشتیم. استودیو هشت و چار با بهره گیری از سابقه خود در زمینه طراحی سایت حرفه ای با استفاده از بهترین تکنیک ها آماده کمک شما برای توسعه کسب و کارتان است. از مزایای استودیو هشت و چار قیمت مناسب و پشتیبانی فنی رایگان تا 6 ماه برای شما عزیزان می باشد. برای ارتباط با شرکت برای طراحی سایت تان با کلیک بر استودیو هشت و چار با ما از طریق سایت ارتباط بر قرار کنید.