خرید فالوور اینستاگرام به چه صورت است؟
24
ژانویه

چرا خرید فالوور اینستاگرام توصیه نمی شود؟

همه ما زمانی که یک اکانت اینستاگرام ساختیم اولین مسئله‌ای که ذهن ما را درگیر کرد این بود که چگونه تعداد فالوورهای خود را بالا ببریم و بتوانیم هر چه سریعتر رشد کنیم؟ وقتی از بعضی از افراد برای این کار مشورت می‌گرفتیم خیلی از آن اشخاص به ما پیشنهاد خرید فالوور اینستاگرام را می‌دادند. اما آیا واقعا این کار صحیح است و به رشد ما کمک می‌کند؟

اگر شما نیز به فکر خرید فالوور برای پیج خود هستید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا این مقاله را تا انتها بخوانید سپس تصمیم نهایی خود را برای این کار بگیرید.

خرید فالوور رایگان اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام به چه صورت است؟

خرید فالوور اینستاگرام کار بسیار راحتی است زیرا اگر یک سرچ کوچک در گوگل انجام دهیم تعداد بسیار زیادی از سایت‌ها را در نتایج این سرچ می‌بینیم. در واقع خیلی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها هستند که کار آن‌ها فروش فالوور اینستاگرام به افراد است.

این فالوورها چه کسانی هستند؟

فالوورهایی که به فروش می‌رسند 2 دسته هستند. آن‌ها یا ربات‌هایی هستند که با مکانیزم فالو و آنفالو کار می‌کنند و یا اکانت‌های فیکی هستند که در اغلب اوقات برای این کار یعنی فروش به مشتری ساخته شده‌اند.

بسته به هزینه‌ای که مشتری پرداخت می‌کند یکی از این 2 نوع فالوورها را دریافت می‌کند.

فالوور

آیا خرید فالوور اینستاگرام در اعتبار پیج موثر است؟

این سوال جز معدود سوالاتی است که می‌توان قاطعانه پاسخ آن را داد. پاسخ به این سوال قطعا خیر است!

اگر بخواهید دلیل این پاسخ محکم ما را بدانید می‌توانیم این گونه شما را قانع کنیم که افرادی که برای پیج خود فالوور اینستاگرام می‌خرند به مهم‌ترین قضیه که نرخ تعامل کاربر یا Engagment است ضربه مهلکی می‌زنند. در واقع آن‌ها یکی از فاکتورهایی که برای اینستاگرام بسیار مهم است را در نظر نمی‌گیرند.

(Engagement به صورت کلی میزان درگیری کاربرها با مطالب ما است یعنی به نوعی نسبت کاربرهای فعال به کل فالوورهای پیج را اینگیجمنت یا نرخ تعامل می‌گویند).

ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

جریمه‌ی اینستاگرام

وقتی پیجی با روش خرید فالوور اینستاگرام تصمیم دارد خود را رشد ‌دهد طبیعی است که تعداد زیادی از این فالوورها هیچ تعاملی با پست‌ها و استوری‌های آن‌ها ندارند پس این یک امتیاز منفی برای آن پیج‌ها محسوب می‌شود. از طرفی اینستاگرام آن قدر پیشرفته است که الگوریتم‌هایی برای تشخیص این نوع فالوورها دارد و اگر این شبکه مجازی متوجه این کار شود شدیدا آن پیج را جریمه می‌کند.

چرا این فالوورها تعامل ندارند؟!

به دلیل این که این نوع فالوور اینستاگرام هدفمند انتخاب نشده است احتمال زیادی وجود دارد که آن‌ها هیچ علاقه‌ای به موضوع فعالیت ما نداشته باشند و یا این که اصلا این فالوورها کاملا فیک باشند. پس این عوامل باعث می‌شود تا خود به خود پیج ما افت پیدا کند.

در واقع خرید فالوور اینستاگرام فقط کاری ظاهری است و هیچ تاثیر مثبتی برای رشد و دیده شدن ما ندارد.

اقدام اینستاگرام برای متوقف کردن خرید فالوور

اینستاگرام آن قدر هوشمند است که با طراحی روشی سعی کرده است تا به ما بگوید رفتن به سراغ این کار برای ما هم بی فایده و هم غیر قانونی است. الگوریتمی که اینستاگرام برای این نوع فعالیت در نظر گرفته بدین صورت است که ابتدا پست منتشر شده ما را فقط به 10 درصد از فالوورها نمایش می‌دهد سپس اگر این 10 درصد استقبال خوبی از آن مطلب بکنند به بقیه فالورها هم نشان می‌دهد. در واقع وقتی پیجی اقدام به خرید فالوور تقلبی کرده است به دلیل عدم فعالیت این فالوورها ما در مرحله نمایش به 10 درصد فالوورها گیر می‌کنیم و نمی‌توانیم به مرحله بعد که نمایش به 90 درصد دیگر افراد و رفتن به اکسپلور است موفق شویم. البته برای رفتن به اکسپلور فاکتورهای زیادی دخیل است که یکی از آن‌ها این مورد است و اینجا است که عدم نمایش پست برای بقیه اعضا به نوعی برای پیج ما فاجعه به بار می‌آورد.

شرکت Studio 8o4

با خواندن این مقاله حتما برای شما هم این سوال پیش آمد که اگر فالوور اینستاگرام نخریم پس چطور تعداد فالوورهای خود را بالا ببریم؟

این دغدغه‌ای است که همه ادمین‌های شبکه‌های اجتماعی دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و تصمیم گرفته‌اید که هم فالوور خود را بالا ببرید و هم دیده بشوید می‌توانید از خدمات شرکت استودیو هشت و چار بهره‌مند شوید.

ما در این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان حرفه‌ای و خبره و با استفاده از راه‌های اصولی و صحیح فالوورهای پیج شما را افزایش می‌دهیم و به اعتبار و بزرگ شدن کسب و کار شما کمک می‌کنیم.

پس اگر قصد دارید به صورت تخصصی در اینستاگرام حضور داشته باشید می‌توانید همین الان با مشاوران ما در ارتباط باشید.