سئو در زمان کرونا
05
اکتبر

چرا سئو در زمان کرونا اهمیت بیشتری دارد؟

در دنیای امروز که تکنولوژی و اینترنت بسیار ترند شده است همه افرادی که صاحب کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک هستند باید خود را با این فضا آپدیت کنند. طراحی سایت یکی از ابتدایی ترین ترفند ها برای پیشرفت در این زمینه می باشد. قدم بعدی در این مسیر رعایت سئو سایت به منظور بهینه سازی سایتی است که طراحی کرده ایم. سئو سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل بسیار مهم است به نوعی با توجه به آن به شما امتیاز می دهند و سایت کسب و کارتان را در صدر سرچ های خود قرار می دهد تا کاربر به بهترین محتوا دسترسی داشته باشد. حال ممکن است بعضی از افراد بگویند مگه عرضه حضوری کالا و خدمات چه مشکلی داره که بریم سراغ عرضه مجازی؟ در جواب این دسته از افراد باید گفت اگر شرایطی مانند کرونا پیش بیاد ما اون موقع باید چیکار کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش که چرا سئو در زمان کرونا اهمیت بیشتری دارد پاسخ دهیم.

 

خدمات سئو سایت

کرونا چه تاثیری بر ترافیک جستجو دارد؟

ما برای گرفتن محتوا مورد نظر به عنوان پاسخی برای پرسشمان، دنبال سایتی خوب برای خرید کالا مورد نظر و یا دریافت خدمات لازم، ثبت نام در بسیاری از سایت ها به صورت مجازی و… در گوگل سرچ می کنیم حال در این زمان کرونا که این جستجو ها سر به فلک کشیده. تا جایی که بشه افراد از خانه بیرون نرفته و می خواهند بسیاری از خواسته های خود را با اینترنت حل کنند. شاید عقیده دسته ای از افراد این باشد که نه در دوران کرونا فقط سایت های پزشکی و درمانی مورد توجه قرار گرفته اند اما خیر واقعا به این شکل نیست. خیلی از کسب و کار ها برای توزیع کالا و خدمات مشغول به طراحی سایت شدند یا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام و… برای خود بستری را فراهم کرده اند.

 

سئو سایت چیست

سئو سایت چیست و چه کاربردی دارد؟

بعد از طراحی سایت ما به مرحله بهینه سازی آن می رسیم که مربوط به سئو می باشد. در وهله اول باید محتوایی با کیفیت و منحصر به فرد تولید کنید به گونه ای که هم پاسخ مخاطب را بدهد و هم آن را به ادامه خواندن تشویق نماید. حال در این محتوا باید چه مواردی را رعایت نماییم؟ اول از همه استفاده از کلمه کلیدی مناسب و تکرار درست آن در طول متن است نه به گونه ای که خیلی تابلو باشد. سپس استفاده از بک لینک های داخلی و خارجی مرتبط با موضوع می باشد. توضیحات متا باعث دیده شدن شما می گردد پس باید آن را به خوبی بنویسید و بسیاری از اصول دیگر باید رعایت گردد که همگی در کنار هم می تواند شما را موفق کند. رعایت تمامی این استاندارد ها در کنار هم مشکل می باشد و از عهده همه بر نمی آید که خوب به همین منظور شرکت های طراحی سایت شکل گرفته اند تا در این مسیر شما را راهنمایی نمایند.

 

سئو چیست و چه کاربردی دارد

 

چرا سئو در زمان کرونا اهمیت بیشتری یافت؟

کرونا همچنان ادامه دارد

با توجه به ادامه دار شدن این همه گیری و تاثیرات طولانی مدت آن بر رفتار مشتریان خوب کسب و کار ها را در هر زمینه ای با مشکل مواجه می کند اما نگران نباشید راه هایی برای کنار زدن این موانع می باشد. در محتوای خود از کلماتی مانند ویروس کرونا، کرونا، کووید 19 و… استفاده کنید تا در در جستجو گوگل باشید. نگران بعد این همه گیری نباشید که با خود بگویید محتوایی که تولید کردیم دیگر کاربردی ندارد چرا که محتوا مربوط به موضوعات سبز همیشه وجود دارند و تا مدتی بعد از اتمام این بیماری باز هم با اهمیت هستند.

 

آموزش سئو سایت

ماندگار بودن محتوا همیشه سبز

این اصطلاح برای محتوایی کاربرد دارد که در مورد موضوعاتی باشد که به سرعت قدیمی نشده و تا مدتی بعد از اتمام آن باز هم معنا، مفهوم و کاربرد خود را دارند مانند همین کرونا ویروس. درست است که ما باید در رابطه با کسب و کار و موضوع کاری خود محتوا تولید نماییم اما بعد از مدتی این مطالب از نظر بازدید کاهش می یابند. به علاوه در وهله اول احتمال رتبه بندی کمی دارد این مطالب چرا که وب سایت هایی دارای رنک بالا بر نتایج صفحه اول تسلط دارند. پس سئو در زمان کرونا بسیار مهم است تا ما را در صدر جستجو ها قرار دهد.

سود بدست آمده از سئو دراز مدت می باشد

سئو سایت به منظور بدست آوردن اعتماد موتور های جستجو می باشد و از آنجایی که دستاورد های قابل توجه از سئو تا 3 ماه اتفاق نمی افتد. در نتیجه مطالعاتی که رخ داده تنها 1 درصد صفحاتی که در رتبه اول گوگل هستند کمتر از یک سال قدمت دارند.

 

سئو سایت تضمینی

حالا برای طراحی سایت کجا مراجعه کنم؟

خوب حالا که تا اینجا مطلب و خوندی و به این نتیجه رسیدی که برای خودت یه سایت خوب راه بندازی و سئو در زمان کرونا مهم است کارت و به ما بسپار. تیم طراحان سایت استودیو هشت و چار با سابقه درخشان در این زمینه و پشتیبانی رایگان تا 6 ماه برای شما می تواند سایتی حرفه ای طراحی نماید. برای برقراری ارتباط با همکاران ما می توانید از طریق کلیک بر استودیو هشت و چار اقدام نمایید.