چگونه فالوور واقعی بگیریم؟
02
فوریه

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟

به دلیل استقبال زیادی که از اینستاگرام شده است این روزها بسیاری از کسب و کارها و همچنین افراد در اینستاگرام بسیار فعال هستند. دغدغه‌ای که ادمین‌ها همیشه دارند رشد فالوورهای پیج است اما نکته‌ای که وجود دارد این است که دیگر استفاده از فالوورهای پولی و فیک جواب نمی‌دهد و باید به دنبال افزایش فالوور واقعی از راه اصولی و درست بود بنابراین ما در این پست قصد داریم تا راه‌های افزایش فالوور واقعی را آموزش دهیم.

را‌ه‌های افزایش فالوور واقعی

برای بالا بردن تعداد فالوور واقعی چندین راه اصولی وجود دارد که در زیر درباره هر یک از آن‌ها صحبت می‌کنیم:

تولید محتوای گرافیکی

قبل از هر چیزی اولین بخشی که توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند ظاهر پیج است به همین دلیل روی گرافیک پیج و حتی عکس پروفایل خود کاملا دقت کنید تا کاربر را راحت جذب کنید.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای اینستاگرامی

وقتی موفق شدیم کاربر را با ظاهر پیج جذب کنیم حال وی به سراغ خواندن محتوا می‌رود.

کلا در بحث محتوا همیشه سعی کنید محتوایی بسازید که تکراری نباشد و در واقع حرفی برای گفتن داشته باشد.

تولید محتوای ویدئویی

اثر محتوای ویدئویی بسیار بیشتر از محتوای متنی است و کاربرها از ویدئو بیشتر استقبال می‌کنند. پس حتی اگر کار شما به گونه‌ای است که باید جلوی دوربین بروید از دوربین نترسید و بخشی از کار خود را به صورت تصویری به نمایش دربیاورید.

اعتماد سازی

اصل بعدی در تولید محتوای متنی صداقت است. اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید صادقانه همه اطلاعات از جنس و رنگ و… را به مشتری بگویید تا بتواند به خوبی تصمیم بگیرد. مطمئن باشید این رفتار و برخود مناسب شما با مشتری می‌تواند او را به یک مشتری وفادار تبدیل کند و از آن مهم‌تر وی به یک  تبلیغ کننده اصلی برای پیج شما تبدیل می‌شود.

استفاده از هشتگ مناسب

تاثیر هشتگ در جذب فالوور واقعیهشتگ پل بین شما و کاربرهای اینستاگرام است. اگر در پایین پست‌ها هشتگی مناسب با محتوای تولید شده بزنید این کار می‌تواند کاربرانی که به دنبال پیج شما هستند را به سمت شما بکشد و به فالوور واقعی شما اضافه کند.

تعامل داشتن

همیشه طوری پست‌ها و استوری‌ها را بسازید که درانتها از کاربران بخواهید با شما تعامل کنند مثلا نظر خود را بنویسند یا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند یا… این افزایش تعامل باعث دیده شدن بیشتر می‌شود.

استوری کردن

گذاشتن استوری‌های مداوم باعث می‌شود تا علاوه بر تعامل با فالوورها، هر کسی که برای اولین بار از پیج شما دیدن می‌کند بتواند یک آشنایی مختصر هم با شما پیدا کند. البته یادمان باشد که تعداد استوری‌ها نباید آن قدر زیاد باشد که فالوورها خسته شوند و پیج را آنفالو کنند.

پست‌های پیج‌های مرتبط را استوری کنید زیرا این کار باعث می‌شود تا آن‌ها نیز شما را استوری کنند و به این ترتیب برای شما تبلیغ شود.

لایو گذاشتن

لایو باعث یک تعامل دو طرفه به صورت زنده می‌شود. گذاشتن لایو پرسش و پاسخ و یا لایوهای دونفره با پیج‌های پر طرفدار و مرتبط با موضوع کاری شما بسیار می‌تواند به رشد فالوور واقعی کمک کند.

فالو کردن

همیشه سعی کنید پیج‌های مرتبط را فالو کنید و پست‌های آن‌ها را لایک کنید. وقتی شما این کار را بکنید به احتمال زیاد آن‌ها نیز متقابلا شما را فالو می‌کنند و به پست‌های شما واکنش نشان می‌دهند.

تاثیر مسابقه در جذب فالوور واقعی

تاثیر مسابقه در جذب فالوور واقعی

وقتی اسم مسابقه به میان می‌آید برای همه یک هیجان ایجاد می‌شود. می‌توان با طرح مسابقه‌هایی مثل استوری کردن پست آخر، منشن کردن دوستان در زیر پست آخر و… به جذب فالوورهای پیج کمک کرد.

پست گذاری طبق برنامه

بسته به نوع پیج و مخاطبان خود همیشه یک برنامه منظم برای پست گذاری داشته باشید. این کار باعث می‌شود که حتی اگر اینستاگرام پست شما را به کاربری نشان ندهد، او خود در روز و ساعت فعالیت شما وارد پیج شود تا جدیدترین پست را ببیند.

آمار اینستاگرام

وقتی اکانت شما شخصی نباشد اینستاگرام به شما آمارهایی مثل سن، جنسیت، شهر و… می‌دهد که این می‌تواند به شما در رشد پیج بسیار کمک کند. در بحث پست گذاری و استوری‌ها توجه به این نکته بسیار مهم است.

هیچ‌گاه فالوور فیک نخرید

خرید فالوور فیک

همانطور که در مقاله ” چرا خرید فالوور اینستاگرام توصیه نمی شود؟ ” گفتیم خرید فالوورهای فیک هیج کمکی به رشد پیج شما نمی‌کنند و باعث می‌شوند نرخ تعامل شما رشد مثبتی نداشته باشد.

خدمات سایت استودیو هشت و چار

یکی از خدمات سایت استودیو هشت و چار ساخت و رشد پیچ‌های اینستاگرامی بیزنسی است.

اگر شما نیز برای رشد کسب و کار خود می‌خواهید به سمت مجازی کردن آن بروید و یا حتی یک اینفلوئنسر هستید و نیاز به دیده شدن دارید، ما در این شرکت از صفر تا صد این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

همین الان با مشاوران ما در تماس باشید.